Regulamin

Przed zabiegiem proszę zapoznaj się z poniższym Regulaminem, w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Makijaż permanentny to zabieg, który polega na wprowadzeniu niewielkiej ilości barwnika do wierzchnich warstw skóry właściwej. Przed wizytą u linergistki wskazane jest przygotowanie swojej skóry przed zabiegiem i dostosowanie się w kilku istotnych kwestiach aby ułatwić przebieg pigmentacji i uzyskać maksymalną trwałość makijażu permanentnego. Ponieważ mamy do czynienia z zabiegiem inwazyjnym – skóra w obszarze jego wykonania może być opuchnięta, zaczerwieniona, wrażliwa i tkliwa a także mogą wystąpić drobne siniaczki, zwłaszcza w okolicy pigmentowanych ust i kresek. Efekt makijażu permanentnego bezpośrednio po zabiegu a także przez kolejnych kilka dni będzie miał znacznie intensywniejszy kolor i będzie wymagał szczególnego traktowania. Wskazania pielęgnacyjne jakie powinno się zachować, Klientka otrzyma od linergistki po wykonanym zabiegu.

*Cena zabiegu podstawowego:

– Brwi Każda metoda 700zł

– Usta każda metoda 800 zł (ombre, 3d, aquarelle, kontur z cieniowaniem, „just kiss me”

– Kreski na Powiekach: 1. Zagęszczanie linii Rzęs 500zł, 2. Eyeliner Cieniowany soft shading 700zł

– Korekta makijażu brwi po innej linergistce 700 zł

– Korekta makijażu ust po innej linergistce 800 zł

– Korekta makijażu kresek na powiekach po innej linergistce 700 zł

– Dopigmentowanie brwi do 2mcy 100zł

– Dopigmentowanie ust do 2mcy 100zł

– Dopigmentowanie Kreski na Powiekach do 2mcy 50zł

– Dopigmentowanie brwi do 6 mcy 250 zł

– Dopigmentowanie ust do 6 mcy 250 zł

– Dopigmentowanie Kreski na Powiekach do 6 mcy 200 zł

– Odświeżenie makijażu brwi 6-12 mcy 350 zł

– Odświeżenie makijażu ust 6-12 mcy 350 zł

– Odświeżenie makijażu Kreski na Powiekach 6-12 mcy 300 zł

– Odświeżenie makijażu brwi 12-24 miesiące 450 zł

– Odświeżenie makijażu ust 12-24 miesiące 450 zł

– Odświeżenie makijażu Kreski na Powiekach 12-24 miesiące 400 zł

– Odświeżenie makijażu po 24 miesiącach – wycena indywidualna

– Termin ekspresowy +50% do regularnej ceny zabiegu.

Jeżeli bardzo zależy Ci na wykonaniu makijażu permanentnego na „już” istnieje taka możliwość. Odbywa się to poza godzinami pracy jako usługa EXPRESS

– Odtworzenie czerwieni wargowej przy rozszczepie wargi 1000 zł (jest możliwość skorzystania z darmowego zabiegu w ramach akcii „Sercem Malowane” – więcej informacji udzielę w rozmowie telefonicznej bądź na messenger)

Nie wykonuję Klientkom samego konturu ust.

USUWANIE MAKIJAŻY/TATUAŻY

Remover PMU – od 200 zł/zabieg

CENA ZABIEGU PODSTAWOWEGO OBEJMUJE:

– konsultację

– rysunek wstępny (akceptowany przez klientkę)

– pigmentację

– znieczulenia w trakcie zabiegu (nie dotyczy usuwania makijażu/tatuażu)

Przed przystąpieniem przeprowadzana jest wizualizacja i jest dobierany odpowiedni kształt, metoda oraz kolor.

DOPIGMENTOWANIE (zabieg uzupełniający)

Jest to zabieg mający na celu utrwalenie oraz wzmocnienie efektu pierwszego zabiegu lub dopigmentowanie ubytków (jeśli takie są). Dopigmentowanie jest niezbędnym elementem zabiegu pigmentacji każdego obszaru. Zabieg uważa się za zakończony po wykonaniu dopigmentowania.

Dopigmentowanie po zabiegu podstawowym powinno odbyć się w terminie do 2 miesięcy od daty pierwszego zabiegu (o ile nie ustalono z Klientką inaczej) i nie jest zawarta w cenie zabiegu podstawowego. Dopigmentowanie brwi najwcześniej można wykonać po 4 tygodniach od zabiegu.

Termin dopigmentowania ustalamy bezpośrednio po wykonaniu zabiegu podstawowego.

Jeśli Klientka nie pojawi się na dopigmentowaniu lub jeśli wizyta nie zostanie odwołana na min. 48h przed zabiegiem lub jeśli dopigmentowanie z powodów przeciwwskazań nie może się odbyć – wówczas Klientka ponosi koszt następnej korekty według cen zawartych w cenniku.

Jeżeli Klientka samodzielnie podejmie decyzję o rezygnacji z dopigmentowania zabieg uznaje się za niedokończony, tym samym na osobie wykonującej zabieg nie ciąży odpowiedzialność za efekt gorszy od oczekiwanego.

Nie stawienie się na zabiegu dopigmentowania nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Wykonujący zabieg nie ma obowiązku wyznaczać dodatkowych terminów dopigmentowania jeżeli Klientka nie stawiła się na poprzednim zabiegu.

Zasady nie stawienia się na wizytę obejmują również zabieg odświeżenia makijażu po min. 6 m-cach.

ODŚWIEŻANIE makijaży permanentnych (jeden zabieg)

(odnosi się do Klientek, które miały wykonany zabieg podstawowy i uzupełniający/ dopigmentowanie/korektę w Studio Urody Black Diamond Aneta Wojtyła i chcą odświeżyć

makijaż permanentny – ceny obowiązują pod warunkiem zachowania się kształtu i konturów makijażu – w innym wypadku wycena indywidualna)

Jeżeli chcesz żeby makijaż permanentny wyglądał przez cały czas estetycznie zaleca się wykonanie odświeżenia raz w roku, zabieg wtedy trwa o wiele krócej, jeśli poprzednio był wykonany u mnie to jest o wiele tańszy a efekt będzie spektakularny.

Jeżeli Klientka w ciągu 30 dni od zabiegu pigmentacji nie zgłosi żadnych zastrzeżeń, efekt zabiegu uznawany jest za zaakceptowany przez Klientkę. W przyszłości zapraszamy na odświeżenie zabiegu. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń do 30 dni od zabiegu zapraszamy na konsultację.

ZADATEK NA ZABIEG

Przy rezerwacji terminu wymagana jest wpłata zadatku 100 zł od jednego obszaru.

Zadatek na usługę ekspresową wynosi 50% ceny zabiegu.

Zadatek jest bezzwrotny – odliczany od całości kwoty usługi w dniu zabiegu.

Reszta kwoty płatna na miejscu gotówką lub kartą.

Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją zasad zawartych w tym regulaminie.

Wpłata zadatku powinna być dokonana w ciągu 5 dni na numer konta podany poniżej lub osobiście w Studio Urody Black Diamond – po wcześniejszym kontakcie. Po tym czasie rezerwacja zostaje anulowana a termin staje się dostępny dla innych klientek.

Wpłacony zadatek na poczet zabiegu makijażu permanentnego lub zabiegu usuwania makijażu/tatuażu nie podlega zwrotowi i w jego ramach istnieje możliwość zmiany (przełożenia) terminu wizyty maksymalnie 2 razy pod warunkiem skontaktowania się ze mną do 48 godzin przed terminem wizyty (dotyczy zabiegu podstawowego, uzupełniającego, korekty oraz odświeżeń)!

ZADATEK NA ZABIEG PRZEPADA GDY:

– Klientka nie odwoła wizyty do 48 godzin przed umówionym terminem

– Klientka nie pojawi się na wizycie w umówionym terminie bez wcześniejszego uprzedzenia

– Klientka spóźni się więcej niż 15 min.

– Klientka pojawi się na wizycie z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu

– Klientka z własnego wyboru (podczas wizyty) nie zdecyduje się na wykonanie pigmentacji

Jeżeli zabieg się nie odbędzie istnieje możliwość wyznaczenia kolejnego terminu na zabieg makijażu – Klientkę wówczas obowiązuje wpłata zadatku w wysokości 50% wartości zabiegu.

Zadatek można wpłacić osobiście w Studio Urody Black Diamond Aneta Wojtyła po wcześniejszym kontakcie lub na nr konta:

Aneta Wojtyła Black Diamond

mBank Biznes: 03 1140 2004 0000 3102 8070 6717

tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, data zabiegu.

Proszę o pilnowanie tytułu przelewu.

WAŻNE!

Klientki w trakcie rezerwacji zapoznały się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu. Jeśli Klientka przyjmuje jakiekolwiek leki lub cierpi na jakiekolwiek choroby lub posiada jakiekolwiek zmiany w miejscu pigmentacji lub inne przeciwwskazania – zobowiązana jest o

poinformowaniu o tym. Prośba dotyczy także osób, u których choroba (lub przyjmowanie nowych leków lub inne przeciwwskazania) pojawiła się w trakcie oczekiwania na termin

wizyty lub w czasie między zabiegiem podstawowym a dopigmentowaniem.

Jednocześnie osoby, które posiadają stary makijaż permanentny (nawet jeśli uznają, że już nie jest widoczny) – są zobowiązane o powiadomieniu o tym. Do mnie należy decyzja o dalszym postępowaniu w takim przypadku. Nie zawsze podejmuję się pigmentacji starych makijaży.

Osoby, które miały aplikowany kwas hialuronowy (lub inny wypełniacz)

proszone są o powiadomienie o tym przy zapisie. Jeśli na/przy ustach występuje jakakolwiek, nawet drobna zmiana – proszę o informację.

Osoby przeziębione: katar, kaszel, ból gardła, gorączka, bezpośrednio po ekstrakcji

zęba lub inwazyjnych zabiegach estetycznych lub operacjach – nie będą obsługiwane. Zadatek w tych sytuacjach pozostaje bezzwrotny.

Nie wszystkie metody pigmentacji mogą być wykonane w odniesieniu do każdej Klientki. Ja proponuję Klientce optymalną metodę i technikę. W przypadku decyzji. Klientki o rezygnacji z pigmentacji w trakcie wizyty – zadatek nie jest zwracany. Zabieg makijażu permanentnego umawiany jest na 3 godziny. Jeżeli Klientka przez połowę czasu przeznaczonego na zabieg nie jest w stanie zdecydować się na pigmentację i na akceptację wszelkich propozycji rysunku wstępnego lub koloru – wówczas zabieg nie może się już odbyć ze względu na ograniczony czas na wykonanie

pigmentacji przez Linergistkę. W takim przypadku zadatek pozostaje bezzwrotny.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego terminu po ustaleniu z Klientką – dogodnego dla obydwu stron.

Zapisy na zabiegi i konsultacje prowadzone są na bieżąco poprzez Facebook messenger Aneta Wojtyła Black Diamond lub pod numerem telefonu 579-456-305. Proszę o kontakt sms, nie odbieram telefonów podczas trwania zabiegów, odpiszę lub w razie potrzeby oddzwonię.

– Przyjdź punktualnie, nie spóźniaj się, ale też nie przychodź dużo wcześniej

– dla każdej Klientki mam określoną ilość czasu. Jeśli stoisz w korku, szukasz

miejsca do zaparkowania – poinformuj mnie o tym, wystarczy krótki SMS

(579-456-305)

– Przyjdź na zabieg sama – proszę nie przyprowadzaj ze sobą osób towarzyszących;

ani zwierząt, zabieg makijażu permanentnego wymaga ode mnie pełnego skupienia abym mogła świadczyć usługi najwyższej jakości.